محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد شد

خبرگزاری مهر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محسن جوادی را به عنوان معاون امور فرهنگی این وزارتخانه منصوب کرد. در حکم سیدعباس صالحی…

خبرگزاری مهر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محسن جوادی را به عنوان معاون امور فرهنگی این وزارتخانه منصوب کرد.

در حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به محسن جوادی آمده است:

«نظر به مراتب علمی و سوابق فرهنگی و مطالعاتی ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم به سمت “معاون امور فرهنگی” منصوب می‌شوید.

امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای ارزشمند، فرهیخته و صاحب‌نظر در زمینه احیاء و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی – ایرانی، برنامه‌ریزی در جهت تولید، توسعه و ترویج فرهنگ مکتوب  و پژوهش‌های فرهنگی، حمایت از حقوق نویسندگان و اهل قلم و ناشران و روزآمد ساختن فعالیت‌های حوزه اندیشه و چاپ و نشر موفق و مؤید باشید.»

محسن جوادی دارای دکترای فلسفه و حکمت اسلامی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. وی همچنین مقالات پژوهشی در نشریات مختلف علمی کشور و همایش‌های بین المللی دارد.

عضویت در انجمن‌های مختلف علمی و نشریات علمی از جمله مسئول روابط بین‌المللی دانشگاه قم، مدیر گروه فلسفه و اخلاق در دانشگاه قم، دبیر کنفرانس بین‌المللی فلسفۀ دین، دبیر کنفرانس بین‌المللی شهید بهشتی، دبیر جایزۀ جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، سردبیر مجلۀ علمی پژوهشی به زبان انگلیسی، عضو هیأت امنای دانشگاه ادیان و… بخشی از  سوابق معاون جدید فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

پیش از این محمد سلگی  سرپرستی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را بر عهده داشت.